Як вибрати торговий стелаж для магазину?

Поділися з колегами

Торговий стелаж – один з елементів магазину, що прямо впливає на його прибутковість. Тому як вибрати торговий стелаж для магазину одне з головних питань для кожного підприємця. Стелаж це інструмент викладки, презентації та продажу продукції. Покупець швидше купить товар, якщо в торговому залі організована ефективна викладка і є можливість «потримати» майбутню покупку в руках. Тому в роздрібних торгових точках намагаються розміщувати якомога більшу кількість продукції, де вона буде максимально доступна для покупців.

ЯК ВИКЛАСТИ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ТОВАРІВ ПРИ ОБМЕЖЕНІЙ ТОРГОВОЇ ПЛОЩІ?

Для цього існує спеціалізоване торгове обладнання – торговий стелаж. Це поличкові меблі для демонстрації та зберігання продукції в торгових об’єктах. Завдяки своєму конструктиву торговий стелаж в кілька разів збільшує корисну площу викладки та об’єм зберігання товарного запасу.

Приклад магазину після докомплектації наявного торгового обладнання

Магазин До і ПІСЛЯ роботи зі stelazh.com.ua

Магазин До і ПІСЛЯ роботи зі stelazh.com.ua

Про stelazh.com.ua

Проект stelazh.com.ua – це команда експертів, що допомагає організувати і облаштувати ефективний магазин. У команді зібрані професіонали, які працюють з роздрібною торгівлею більше 10 років з досвідом роботи як в мережевому ритейлі, так і з найбільшими виробниками торгового обладнання. Вони знають як колір, форма, реклама, навігація, вивіска, тип і розташування обладнання в торговому залі можуть підняти продажі торгової точки.

Ваш магазин може заробляти більше!

Звертайтеся за безкоштовною консультацією

+38 (066) 20-222-70

info@stelazh.com.ua

www.stelazh.com.ua

або через форму зворотного зв’язку


Поділися з колегами


Залишити відповідь