Тенденції вибору торгового обладнання

Поділися з колегами


У багатьох з нас ще залишився в пам’яті образ радянського магазину, де усі товари були викладені на полицях стелажів або на прилавках під склом, а одяг розвішаний на вішалах.

Сьогодні ситуація радикально змінилася. В умовах зростаючої конкуренції з’явилася необхідність виділятися на тлі конкурентів, що може бути досягнуто за рахунок особливого підходу до оформлення магазину, до викладки товару. Завдяки великій різноманітності сучасного торгового обладнання, можна створити унікальний і неповторний стиль для будь-якого магазину. Причому, якщо раніше в якості основи торгового обладнання використовувалися в основному розробки іноземних компаній, то тепер на ринку торгового обладнання ефективно працюють українські компанії-виробники та дистрибютори торгового обладнання.

Розглянемо загальні напрямки, яких дотримуються магазини при виборі торгового обладнання. Вибір того чи іншого напрямку залежить від концепції магазину і планованого обсягу фінансових вкладень в оснащення магазина.

Самим бюджетним напрямком є ​​оснащення магазину типовим обладнанням з стандартного набору, який пропонують багато виробників. Виробники, як правило, мають на складі готові типові моделі стелажів, стійок, накопичувачів і іншого устаткування, яке дозволяє легко і зручно розмістити різноманітний товар в різних за формою і площею торгових залах. Такий підхід до вибору торгового обладнання зазвичай використовують замовники, які підбирають недороге, але якісне обладнання, необхідне їм в найкоротші терміни.

Дорожчим по відношенню до попереднього варіанту, є наявність в штаті торгового підприємства власного дизайнера, який розуміючи завдання, що стоять перед ним, може чітко сформулювати завдання на виготовлення торгового обладнання для фірми-виробника. Такий підхід до обладнання магазину використовують великі мережі, де серйозно слідкують за комфортом покупців і продавців, звертають велику увагу на викладку товарів і оформлення торгових залів.

Найдорожчим варіантом оснащення магазину є розробка унікального дизайну торгових приміщень і ексклюзивної конструкції обладнання. При такому підході створюється оригінальний корпоративний стиль торгового підприємства, коли враховано всі фактори – від виготовлення фірмових стелажів і вітрин до купівельних кошиків з логотипом торговельної компанії. Перевагою даного напрямку є ще й те, що торгове обладнання виготовляється під розміри і архітектурні особливості конкретного приміщення, що дозволяє максимально ефективно використовувати торгові площі.

 • Хочете, щоб Ваш магазин продавав більше?
 • Потрібно виділитися серед конкурентів?
 • Плануєте оновити торговельне обладнання?

Звертайтеся до команди stelazh.com.ua. Спеціалісти з магазинобудування, дизайнери, маркетологи, що спеціалізуються на роздрібній торгівлі допоможуть Вам підвищити ефективність Вашого магазину!

Ми пропонуємо:

 • Підбір та продаж торгового обладнання
 • Розробка унікального торгового обладнання
 • Планування розміщення торгового обладнання в торговій точці
 • Неймінг та розробка логотипу
 • Розробка концепції торгового закладу чи мережі
 • 3D проектування фасаду та магазину
 • Розробка навігації та реклами
 • Виготовлення, монтаж навігації та реклами
 • Шеф-нагляд за проведенням робіт третьою стороною
 • Послуги сервісу

Обирайте торгове обладнання в нашому інтернет-магазині, або

Звертайтеся за безкоштовною консультацією

+38 (066) 20-222-70

info@stelazh.com.ua

www.stelazh.com.ua

 

Про stelazh.com.ua

Проект stelazh.com.ua – це команда експертів, що допомагає організувати і облаштувати ефективний магазин. У команді зібрані професіонали, які працюють з роздрібною торгівлею більше 10 років з досвідом роботи як в мережевому ритейлі, так і з найбільшими виробниками торгового обладнання. Вони знають як колір, форма, реклама, навігація, вивіска, тип і розташування обладнання в торговому залі можуть підняти продажі торгової точки.

Ваш магазин може заробляти більше!

 


Поділися з колегами


Залишити відповідь