Про торгове обладнання

Поділися з колегами

Незалежно від того чи готовий дизайн інтер’єру Вашого магазину, чи на даний момент у вас є лише пусте торгове приміщення, вам не обійтися без раціонального планування простору. Розробка планограми залу допомагає раціонально використовувати торгову площу, заповнюючи її необхідними елементами.

При підготовці запуску магазину зверніть увагу на наступні елементи:

  • Архітектурні рішення – підлога, стеля, стіни, колірні рішення.
  • Декор – декоративні панно, лампи і будь-які елементи декору, які можуть прикрасити простір.
  • Рекламні та інформативні елементи – покажчики, інформаційні дошки, таблички.
  • Фірмовий стиль і реклама – постери, POS-матеріали та багато іншого.
  • Торговельне обладнання, яке по праву є головною складовою в інтер’єрі будь-якого магазина – торгівельні стелажі, вітрини, економпанелі, різні збірні системи, дзеркала.

Стелаж металевий для алкогольних напоїв
Саме на вибір торгового обладнання потрібно зробити головний акцент і звернути увагу в першу чергу. Що ж саме необхідно вибирати і якими критеріями керуватися, обираючи ефективне торгове обладнання?

При виборі торгового обладнання мають велике значення його габарити (торгові стелажі, вітрини, прилавки, дзеркала і т.д. повинні вписуватися в розміри приміщення і залишати досить вільного місця), спеціалізація (торгове обладнання одягу, книг, побутової техніки , автозапчастин), зовнішній вигляд, способи установки і кріплення, зручність в експлуатації і використанні.

Стелаж металевий для консервації

Видів торгового обладнання існує маса, і правильний його вибір дозволить максимально вдало, зручно і красиво розмістити товар і забезпечити торгівлю. Для торгового приміщення в першу чергу важливі вітрини – вони, крім розміщення товару, ще й є “обличчям” магазину. Вітрини виготовляють найчастіше з металу, ДСП, скла; важливою деталлю є елементи освітлення та декору вітрин.

Стелаж металевий для круп, муки, макаронів та чіпсів.

Інше важливе питання – це торгові стелажі. Вони повинні бути зручними як для покупця, так і для персоналу магазину. Сучасні торговельні стелажі можуть комплектуватися такими елементами, як системи додаткового освітлення, розсувні двері, виділені відсіки з висувними ящиками, дзеркальними нижніми полицями і задніми стінками.

Стелаж металевий для соків

Також швидко, красиво і ефективно обладнати торгову площу можна за допомогою так званих економпанелей. Це недороге універсальне торгове обладнання, яке завдяки величезному асортименту навісних елементів (з алюмінію, пластику, скла та інших матеріалів) різного призначення дозволяє забезпечити зручну викладку для практично будь-яких видів товару. Пластикові вставки найрізноманітніших кольорів і відтінків допоможуть вписати економпанелі в будь-який інтер’єр.

Стелаж металевий в забудові для хліба

Ще один універсальний вид торгового обладнання – європанелі. Вони представляють собою панелі зі спеціальними пазами по всій довжині, в які встановлюються різноманітні навісні елементи і аксесуари. Величезне вибір даного торгового обладнання допоможе швидко і практично без додаткових витрат розгорнути або змінити експозицію товару. Європанель можна кріпити на стіни, збирати в стелажі, гірки і складні конструкції, досить легко і зручно поєднуючи з іншим торгівельним і технологічним обладнанням будь-яких типів.

Стелаж металевий для чаю та кави

Ще один видом універсального торгового обладнання є різна настінна фурнітура – гачки, полички, вішалки, які можуть кріпитися, наприклад, за допомогою настінного кронштейна. Залежно від специфіки торгового приміщення, в ньому можуть знадобитися особливі види торгового обладнання – наприклад, в магазині одягу не обійтися без підлогових дзеркал (втім, вони можуть стати в нагоді і в інших торгових приміщеннях), в магазині побутової техніки знадобляться настінні кронштейни для установки зразків, магазини будівельних матеріалів також вимагають спеціальних стійок і т.д.

Стелаж металевий для напоїв

Для безпеки і зручності торгові приміщення можна обладнати спеціальними касовими боксами, що дозволяють проводити розрахунки з покупцями зручно і в той же час відокремлюючи покупця від каси.
Замовляючи торгове обладнання потрібно пам’ятати, що раціональний вибір торгового обладнання дозволить зробити торгове приміщення привабливим для покупця і зручним для персоналу, підвищуючи тим самим ефективність торгівлі.

Про stelazh.com.ua

Проект stelazh.com.ua – це команда експертів, що допомагає організувати і облаштувати ефективний магазин. У команді зібрані професіонали, які працюють з роздрібною торгівлею більше 10 років з досвідом роботи як в мережевому ритейлі, так і з найбільшими виробниками торгового обладнання. Вони знають як колір, форма, реклама, навігація, вивіска, тип і розташування обладнання в торговому залі можуть підняти продажі торгової точки.

Ваш магазин може заробляти більше!

Обирайте торгове обладнання в нашому інтернет-магазині, або

Звертайтеся за безкоштовною консультацією

+38 (066) 20-222-70

info@stelazh.com.ua

www.stelazh.com.ua

або через форму зворотного зв’язку


Поділися з колегами


Залишити відповідь